حضور مجموعه فنی و مهندسی دهکده چوبی ناروَن ، در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنایع چوب ، ماشین آلات ،یراق آلات و مواد اولیه واقع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان
به گزارش روابط عمومی مجموعه فنی و مهندسی دهکده چوبی ناروَن با اشاره به اینکه فعالیت‌های اجرایی رویدادهای نمایشگاهی این مجموعه بیش از پیش در حال انجام است، نمایشگاه بین‌المللی اصفهان در تیرماه 1401 میزبان بیستمین نمایشگاه بین المللی صنایع چوب ، ماشین آلات ،یراق آلات و مواد اولیه خواهد بود.
این نمایشگاه در سه هزار و 400 مترمربع فضای مفید نمایشگاهی برگزار می‌شود و شرایطی را فراهم خواهد آورد که 56 شرکت از استان‌های مختلف کشور به ارائه دستاوردها و توانمندی‌های خود بپردازند.
در این نمایشگاه نمایندگانی از هفت استان کشور حضور خواهند داشت،استان‌های اصفهان،تهران،البرز،آذربایجان،فارس،خراسان رضوی و قم در این نمایشگاه نماینده دارند؛ همچنین شرکت‌های حاضر در نمایشگاه، کالاها، محصولات و خدمات خود را در زمینه‌های ماشین‌آلات چوب، MDF ، روکش، نوار لبه PVC ، دستگاه‌های CNC ، هایگلاس، یراق‌آلات، ابزار و تیغه‌های برشی، درب، اکسسوری آشپزخانه، چسب و رنگ چوب به نمایش می‌گذارند.
افزایش تعداد مشارکت‌کنندگان و مساحت نمایشگاه نسبت به سال گذشته و همچنین حضور تولیدکننده‌های برتر کشور را از جمله ویژگی‌های این نمایشگاه می باشد.
مجموعه فنی و مهندسی دهکده چوبی نارون ، با بیش از 250 نمونه از محصولات متنوع تولید شده خود در مساحتی بالغ بر 33 متر مربع و استفاده از پرسنل مجرب این مجموعه همراه با رونمایی از دومین نسخه رسمی اولین کاتالوگ جامع دکوراسیون منبت با 145 مدل نرده راه پله و 29 مدل استارتر راه پله منبت حجمی ، میزبان شما عزیزان در این نمایشگاه می باشد.
این مجموعه با محصولاتی نظیر استارتر های حجمی منبت ، نرده راه پله ، سرستون ، ستون ، نیم ستون ، پایه جزیره و کلکسیونی از ظروف چوبی منبت در این نمایشگاه حضور خواهد یافت.
بر اساس این گزارش، علاقمندان به بازدید از غرفه مجموعه فنی و مهندسی دهکده چوبی ناروَن در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنایع چوب می‌توانند از ساعت 11:00 لغایت 20:00 روزهای 7 الی 10 تیرماه 1401 ، سالن امیرکبیر غرفه A22/2 نمایشگاه بین‌المللی اصفهان واقع در کمربندی شرق اصفهان ، روبروی منطقه روشن دشت مراجعه کنند.

روابط عمومی مجموعه فنی و مهندسی دهکده چوبی ناروَن