حضور مجموعه فنی و مهندسی دهکده چوبی ناروَن ، در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت چوب ، ماشین آلات ،ابزار آلات و تجهیزات وابسته واقع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تبریز
به گزارش روابط عمومی مجموعه فنی و مهندسی دهکده چوبی ناروَن با اشاره به اینکه فعالیت‌های اجرایی رویدادهای نمایشگاهی این مجموعه بیش از پیش و باقدرت در حال انجام است، نمایشگاه بین‌المللی تبریز در شهریورماه 1401 میزبان هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت چوب ، ماشین آلات ،ابزار آلات و تجهیزات وابسته خواهد بود.
این نمایشگاه در شش هزار و 480 مترمربع فضای مفید نمایشگاهی برگزار می‌شود و شرایطی را فراهم خواهد آورد که 21 شرکت از استان‌های مختلف کشور به ارائه دستاوردها و توانمندی‌های خود بپردازند.
در این نمایشگاه نمایندگانی از استان های مختلف کشور حضور خواهند داشت،استان‌های اصفهان،تهران،البرز،آذربایجان غربی،آذربایجان شرقی ،فارس،خراسان و قم از جمله استان هایی هستند که در این نمایشگاه نماینده دارند؛ همچنین شرکت‌های حاضر در نمایشگاه، کالاها، محصولات و خدمات خود را در زمینه‌های ماشین‌آلات چوب، MDF ، روکش، نوار لبه PVC ، دستگاه‌های CNC ، هایگلاس، یراق‌آلات، ابزار و تیغه‌های برشی، درب، اکسسوری آشپزخانه، چسب و رنگ چوب به نمایش می‌گذارند.
مجموعه فنی و مهندسی دهکده چوبی نارون ، با بیش از 500 نمونه از محصولات متنوع تولید شده خود در مساحتی بالغ بر 52متر مربع و استفاده از پرسنل مجرب این مجموعه همراه با رونمایی از استارتر منبت مدل لوئیس ، میزبان شما عزیزان در این نمایشگاه می باشد.
این مجموعه با محصولاتی نظیر استارتر های حجمی منبت ، نرده راه پله ، پایه جزیره و کلکسیونی از ظروف چوبی منبت در این نمایشگاه حضور خواهد یافت.
بر اساس این گزارش، علاقمندان به بازدید از غرفه مجموعه فنی و مهندسی دهکده چوبی ناروَن در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت چوب می‌توانند از ساعت 16:00 لغایت 22:00 روزهای 17 الی 20 شهریورماه 1401 ، سالن پروین اعتصامی غرفه شماره یک نمایشگاه بین‌المللی تبریز واقع در میدان بسیج ، خیابان نمایشگاه بین المللی تبریز ایران مراجعه کنند.

روابط عمومی مجموعه فنی و مهندسی دهکده چوبی ناروَن