حضور مجموعه فنی و مهندسی دهکده چوبی ناروَن ، برای اولین بار ، در یازدهمین نمایشگاه بین المللی میدکس (معماری،خانه مدرن و دکوراسیون) واقع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

به گزارش روابط عمومی مجموعه فنی و مهندسی دهکده چوبی ناروَن با اشاره به اینکه فعالیت‌های اجرایی رویدادهای نمایشگاهی این مجموعه در حال انجام است، نمایشگاه بین‌المللی تهران در بهمن ماه 1399 میزبان یازدهمین نمایشگاه میدکس (معماری ، خانه مدرن و دکوراسیون) خواهد بود.

این نمایشگاه شرایطی را فراهم خواهد آورد که بیش از 62 شرکت از استان‌های مختلف کشور به ارائه دستاوردها و توانمندی‌های خود بپردازند.

در این نمایشگاه نمایندگانی از هشت استان کشور حضور خواهند داشت،استان‌های تهران ،اصفهان،البرز،آذربایجان شرقی،آذربایجان غربی،فارس،خراسان رضوی و قم در این نمایشگاه نماینده دارند؛ همچنین شرکت‌های حاضر در نمایشگاه، کالاها، محصولات و خدمات خود را در زمینه‌های دکوراسیون داخلی،معماری و طراحی،الکترونیکی،فضای باز،سازه و مصالح،زیست محیطی،تاسیسات و خدمات به نمایش می‌گذارند.

این نمایشگاه قرار بود در دیماه برگزار شود اما با توجه به شرایط خاص کرونایی کشور و با توجه به استان های متعدد شرکت کننده و مسئله ممنوعیت های تردد بین استانی ، با تاخیری یکماهه این نمایشگاه در بهمن ماه برگزار میگردد.

با توجه به دستورات وزارت محترم بهداشت کشور ، این نمایشگاه با شرایط ویژه و رعایت پروتکل های بهداشتی خاص برگزار می شود.

مجموعه فنی و مهندسی دهکده چوبی نارون ، با بیش از 200 نمونه از محصولات متنوع تولید شده خود در مساحتی بالغ بر 50 متر مربع و استفاده از پرسنل مجرب این مجموعه همراه با رونمایی از محصول پر طرفدار استارتر منبت مدل اصلان و رونمایی از اولین کاتالوگ جامع صنعت نرده و استارتر در ایران با 125 مدل نرده راه پله و 25 مدل استارتر راه پله منبت حجمی ، میزبان شما عزیزان در این نمایشگاه می باشد.

بر اساس این گزارش، علاقمندان به بازدید از غرفه مجموعه فنی و مهندسی دهکده چوبی ناروَن در یازدهمین نمایشگاه بین المللی میدکس می‌توانند از ساعت 09:00 لغایت 17:00 روزهای 27 الی 30 بهمن ماه 1399 سالن 38A غرفه A01 نمایشگاه بین‌المللی تهران واقع در اتوبان چمران ، خیابان سئول مراجعه کنند.

روابط عمومی مجموعه فنی و مهندسی دهکده چوبی ناروَن