حضور مجموعه فنی و مهندسی دهکده چوبی ناروَن در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی میدکس (معماری،خانه مدرن و دکوراسیون) واقع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

به گزارش روابط عمومی مجموعه فنی و مهندسی دهکده چوبی ناروَن در راستای شعار « در مسیر پیشرفت … » ، با پیگیری شبانه روزی همکاران ما در این مجموعه ، نمایشگاه بین‌المللی تهران در دی و بهمن ماه 1401 میزبان سیزدهمین نمایشگاه میدکس (معماری ، خانه مدرن و دکوراسیون) خواهد بود.

این نمایشگاه شرایطی را فراهم خواهد آورد که بیش از 196 شرکت از استان‌های مختلف کشور به ارائه دستاوردها و توانمندی‌های خود بپردازند.

این نمایشگاه با استفاده از فضای حداکثری نمایشگاه بین المللی تهران ، در 6 سالن مجزا ، میزبان این نمایشگاه خواهد بود ؛ همچنین شرکت‌های حاضر در نمایشگاه، کالاها، محصولات و خدمات خود را در زمینه‌های دکوراسیون داخلی،معماری و طراحی،الکترونیکی،فضای باز،سازه و مصالح،زیست محیطی،تاسیسات و خدمات به نمایش می‌گذارند.

این نمایشگاه که قرار بود در تاریخ 22 لغایت 25 دیماه برگزار شود اما با توجه به استقبال بی نظیر شرکت کنندگان ، برای فراهم شدن فضای بیشتر ، با تاخیری یک هفته ای این نمایشگاه در تاریخ 29 دی ماه لغایت 2 بهمن برگزار میگردد.

مجموعه فنی و مهندسی دهکده چوبی نارون ، با بیش از 30 مدل استارتر منبت ، 168 مدل نرده منبت و خراطی ، 2 مدل سرستون منبت با سایزبندی هفتگانه ، ستون ها و 150 مدل ظروف چوبی متنوع تولید شده خود در مساحتی بالغ بر 45 متر مربع و استفاده از پرسنل مجرب این مجموعه همراه با رونمایی از محصولات جدید در بخش ظروف چوبی و رونمایی از ورژن جدید کاتالوگ جامع دکوراسیون منبت ، میزبان شما عزیزان در این نمایشگاه می باشد.

بر اساس این گزارش، علاقمندان به بازدید از غرفه مجموعه فنی و مهندسی دهکده چوبی ناروَن در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی میدکس می‌توانند از ساعت 08:00 لغایت 15:00 روزهای 29 دی ماه الی 2 بهمن ماه 1401 سالن 38A غرفه A11 نمایشگاه بین‌المللی تهران واقع در اتوبان چمران ، خیابان سئول مراجعه کنند.

روابط عمومی مجموعه فنی و مهندسی دهکده چوبی ناروَن